Home

 

Mail T (0299) 783 400

Beperkingen bij jonge kinderen in het verkeer
Meer video's
Sponsor Sponsor

Medewerkers

Anke van Erp

Anke van Erp

Kinder- en Jeugdpsycholoog NIP

T (0299) 783 417

E a.vanerp@sbzw.nl

Annemarie Richter

Annemarie Richter

Psychologisch assistent

T (0299) 783 465

E a.richter@sbzw.nl

Arina Godvliet

Arina Godvliet

Orthopedagoog

T (0299) 783 419

E a.godvliet@sbzw.nl

Astrid Faanhof-van Calcar

Astrid Faanhof-van Calcar

Medewerker financiën

T (0299) 783 406

E a.faanhof@sbzw.nl

Brigitte van Walen

Brigitte van Walen

Directiesecretaresse / officemanager

T (0299) 783 404

E b.van.walen@sbzw.nl

Ellen Nijhof-Scalé

Ellen Nijhof-Scalé

Senior Onderwijsadviseur

T (0299) 783 451

E e.nijhof@sbzw.nl

Geesje Bosmans

Geesje Bosmans

Orthopedagoog

T (0299) 783 425

E g.bosmans@sbzw.nl

Gesien Amesz

Gesien Amesz

GZ-psycholoog

T (0299) 783 426

E g.amesz@sbzw.nl

Godelieve van Wijck

Godelieve van Wijck

GZ-psycholoog

T (0299) 783 427

E g.vanwijck@sbzw.nl

Heleen Zaal

Heleen Zaal

GZ-psycholoog

T (0299) 783 428

E h.zaal@sbzw.nl

Inez Molenaar

Inez Molenaar

Onderwijsadviseur

T (0299) 783 429

E i.molenaar@sbzw.nl

Jannette Guijt

Jannette Guijt

Receptioniste

T (0299) 783 400

E j.guijt@sbzw.nl

Jeannette Zwaan

Jeannette Zwaan

Stafadviseur P&O / Mediator

T (0299) 783 403

E j.zwaan@sbzw.nl

Jolanda Floor-Bouman

Jolanda Floor-Bouman

Administratief medewerker

T (0299) 783 460

E j.floor@sbzw.nl

Katrien Zuininga

Katrien Zuininga

Onderwijsadviseur

T 0299 783 441

E k.zuininga@sbzw.nl

Leanne Riteco-Alberink

Leanne Riteco-Alberink

Orthopedagoog

T (0299) 783 449

E l.alberink@sbzw.nl

Marcia Posma

Marcia Posma

Psycholoog

T (0299) 783 437

E m.posma@sbzw.nl

Marianne Effting

Marianne Effting

Onderwijsadviseur

T (0299) 783 415

E m.effting@sbzw.nl

Martijn van Baarsen

Martijn van Baarsen

Orthopedagoog/mediator

T (0299) 783 438

E m.vanbaarsen@sbzw.nl

Martin Ooijevaar

Martin Ooijevaar

Onderwijsadviseur / projectleider verkeerseducatiepunt

T (0299) 783 422

E m.ooijevaar@sbzw.nl

Michel van ’t Hoff

Michel van ’t Hoff

Controller

T (0299) 783 405

E m.vt.hoff@sbzw.nl

Saskia Peen

Saskia Peen

Psycholoog

T (0299) 783 470

E s.veerman-peen@sbzw.nl

Saskia Stroombergen

Saskia Stroombergen

Orthopedagoog

T (0299) 783 444

E s.stroombergen@sbzw.nl

Willemijn Huberts

Willemijn Huberts

NVO Orthopedagoog-Generalist

T (0299) 783 447

E w.huberts@sbzw.nl

Yvonne Maessen

Yvonne Maessen

Adjunct-directeur

T (0299) 783 412

E y.maessen@sbzw.nl